Futbol, dünya üzerinde milyonlarca kişinin bildiği, oynadığı, severek izlediği bir spor dalıdır. Her futbol takımının kendine göre taraftar grupları vardır. Maçlar daima bir stadyumda oynanır ve bu stadyumların dolup taşmasıyla seyir zevki en üst düzeylere çıkmaktadır.

Bu zevki sadece ekranları başında izleme taraftarı olmayan bireyler maçlar için biletler satın alarak stadyumlara giderler. Fakat şu an bambaşka bir soru vardır: maç bileti nasıl alabilirim? Aslında bu işlem oldukça basittir. Tek yapmanız gereken internet üzerinden www.passo.com.tr ‘ye girerek dilediğin maçı seçip biletini satın almaktır. Passo kart adı verilen kartlı sistemle beraber bu uygulama oldukça kolaylaşmıştır.

maç bileti nasıl satın alabilirim

Ayrıca bu işlemin internet üzerinden yapılması artık işleri daha da kolaylaştırmıştır. Oradan maçın biletini seçerek üye olduktan sonra satın alma işlemini sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Artık maç bileti almak için saatler boyunca uğraşmanıza gerek kalmayacak. Tek yapmanız gereken internet üzerinden www.passo.com.tr sitesine girerek hemen maç biletinizi seçmek.