Tüm dünyada tercih edilen yegane el terminali modellerinden biri olan Motorola MC65 el terminali, şık ve zarif tasarımının yanında aynı zamanda oldukça sağlam yapısı ile tercih sebebi olmaktadır. Bütün zerafetine rağmen her türlü çalışma koşulunda sorunsuz olarak çalışabilen MC65 el terminali ile yoğun ve hareketli çalışma koşullarınızda sorun yaşamadan tüm işlemlerinizi yapabileceksiniz. Özellikle satış, sevkiyat, depo, sayım gibi saha çalışmalarının ağırlıklı olduğu sektörler tarafından tercih edilen Motorola MC65el terminali, tek başına başka hiçbir donanım ürününe gerek duymadan kesintisiz olarak çalışma olanağı sunmaktadır.

Saha çalışmalarının sebep olduğu tüm zorluklara rağmen Motorola MC65 el terminali sayesinde işlerinizi %100 verim ile yapabileceksiniz. Gelişmiş bağlantı özellikleri ve uyumluluğu ile dünyadaki tüm cihazlar ile ortak bir veri tabanında çalışır ve içerisindeki verileri tüm bu cihazlara aktarabilirsiniz. Motorola MC65 el terminali, küçük bir el bilgisayarı gibi gözükse de kapasitesi ve çalışma prensibi adeta masaüstü bilgisayar gibidir. 600 Mhz işlemcisi bulunan cihaz Microsoft Mobile 6.5 Professional işletim sistemine sahiptir. 1 Gb flash belleği micro sd kart yardımı ile 32 gb’a kadar çıkartılabilmektedir.

Kamerası ve barkod okuyucusu da bulunan el terminalinin dokunmatik renkli ekranı bulunmaktadır. Cep telefonu olarak da kullanabileceğiniz Motorola MC65 el terminalinin ağırlığı ise bataryası da dahil olmak zere 359 gramdır.