Kadınların en sevdiği süs eşyalarından biri olan oje, tasarım alanında da fark yaratmaktadır. Tırnaklarımızı süsleyen rengârenk ojeler, parlak ve mat görünümleriyle yaşam alanlarında çeşitli objelere de uygulanmaktadır. Metal, ahşap, plastik ve cam gibi birçok alanda uygulanabilen ojeler, maddeler üzerinde kalıcılık sağlar. Dilerseniz aksesuarların üzerine oje uygulaması yaptıktan sonra vernikle kalıcılık süresini uzatabilirsiniz. Aksesuarlar, takılar, ayakkabılar, metal ve ahşap mobilya ürünleri farklı ojelerle boyanıp farklı tasarımlara dönüştürülebilir. Özellikle metalik görünümlü ojeler, eşyalarınıza sıra dışı bir tasarım sağlar.

 Ev Dizaynlarında Oje Kokusu

Kadınların yaşadığı her ortamda genellikle oje kokusu vardır. Baktığı her yeri renkli görmek isteyen kadınlar, ev aksesuarları ve dekorasyonda da oje kullanmaya başlamıştır. Mat Oje tabure boyamak için kullanılır mı? Veya parlak ojeler tabure boyamakta kullanılır mı, taburenin ham maddesini bilmek gereklidir. Genelde ahşap ve plastik tasarımlardan piyasaya sunulan tabureler ve çeşitli ev aksesuarları ojelerle yeniden renklendirilebilir. Hatta farklı renklerle boyayarak taburelerinizi daha neşeli hale getirebilirsiniz. Mat görünümlü ojelerle de boyanabilir fakat kalıcılık sunması için üzerine cila uygulaması yapılmalı ya da verniklenmelidir.

 Ev Aksesuarlarını Kullanmadığınız Ojelerle Süsleyin

Minik ev aksesuarları, mobilyalar, metal çerçeveler hatta cam mutfak gereçlerini bile ojelerinizle renklendirebilirsiniz. Dilerseniz renkli ojelerle tasarımlar yapabilir, üzerlerine desenler ve figürler uygulayabilirsiniz. Örneğin cam kavanozlara grafitti çalışmaları uygulayabilir, mobilya ve dolap kapaklarına dilediğiniz resimleri ojelerinizi kullanarak yapabilirsiniz. Yaşam alanınız, kişiliğinizi yansıtır ve yaşadığınız ortamı daha eğlenceli kılmak için basit ve kolay oje yöntemiyle fark yaratabilirsiniz. Muhteşem bir parlaklık sunan ve kullanmadığınız ojeleri hemen her türlü nesnede kullanabilir, kendi tasarımlarınızı yaratabilirsiniz. Kafe, anaokulu, bahçe, ev tasarımı gibi bir çok alanda rengârenk tabureler yaparak ojelerinizi değerlendirir, hayatınızı keyiflendirirsiniz.