BOER Bilişim’in kendi markası olan CMT temel OT/VT ihtiyaçlarına yönelik yenilikçi ve yüksek performanslı ürünler sunar. CMT MT8000 Attis şık tasarımı içerisinde sunduğu gelişmiş özelliklerle CMT markasının güvenilirliğini gözler önüne serer.

CMT Attis bir saha personelinin ihtiyacı olan her şeye sahiptir. Samsung S5VP210 işlemcisi ve Microsoft Embeded Handheld 6.5 işletim sistemi ile bir mobil bilgisayardan beklenen hızın fazlasını sunar. Barkod okuyucusu 1üm 1D ve 2D barkodları en kesin ve hızlı şekilde okuyabilir. Ayrıca CMT MT8000 Attis’in 5 Megapiksel çözünürlüklü kamerası çok yönlü veri toplama imkanı sağlar. Wi-Fi ve Bluetooth kablosuz bağlantı olanaklarının yanı sıra veri akışında kesintiye yer vermemek için Attis 3G bağlantı ve A-GPS şebekesi ile de desteklenmiştir. Cihaz tüm bu gelişmiş özellikleri kompakt ve şık dijital asistan formu içerisinde sunar. Estetik tasarımı sayesinde müşterilerle yüz yüze çalışılan perakende alışveriş noktaları, kafeler ve restoranlarda kullanıma uygundur. CMT Attis aynı zamanda saha satış ve saha servis uygulamalarında da mobil personellerin daha verimli çalışmasını sağlamaktadır. Sağlam yapısı pek çok alanda sorunsuz kullanım olanağı sunar, Toz ve su dayanımı IP64 seviyesindedir ve 1.5 metre yükseklikten beton zemine çakılmaktan zarar görmez.

CMT Attis teknolojinin son noktasındaki özellikleri şık, kompakt ve sağlam yapısı içerisinde kullanıcılara sunarak günlük iş hayatındaki uygulamaların çok daha pratik ve verimli gerçekleştirilmesini sağlayan bir dijital asistandır.