918 X 598 X 267 boyutlarında, ekran genişliği 48 inch, 1920 X 1080 ekran çözünürlüğüne sahip, HDMI girişi ve kulaklık çıkışı olan UE48H6470 Samsung Model TV 400 Hz Crm sistem frekans hızına sahip, full hd smart tv Samsung’un piyasadaki en iyi ve en yeni ürünlerinden bir tanesidir.

Samsung UE48H6470 LCD TV’nin hızlı, kullanışlı, wifi ve hd alıcısı olması, akıllı kumanda sistemi piyasada bulunan diğer marka ve modellerin üzerine taşıyan özelliklerinden bazılarıdır. Ürün birçok LED TV’yi gerisinde bırakarak TV severlerin tadını doya doya çıkartabileceği bir ev bağlantısı oluşturarak, TV sevmeyenleri de kendisine bağlayacak bir teknoloji yeniliğidir.

Ekran özellikleri bakımından oldukça zengin olan bu model ekran karartma özelliğiyle daha net görüntüler, daha muhteşem seyirler ve gerçek görüntüleri izleyicilerle paylaşıyor. Canlı ekran görüntüsü ile izleyicilere muhteşem stadyum atmosferini yaşatacak, unutulmaz anları evlerine taşıyacak olan bu cihaz ekran özelliklerinin yanında multi surrount ses sistemi ile de izleyicileri ekran başından ayıramayacaktır. Bu özelliklerin yanında sesli arama özelliğiyle de istenilen sayfanın birkaç kelime ile özetlenmesi halinde sayfa ekranda izleyicinin karşına gelerek ekstra pratik bir yöntem sağlıyor. Samsung’un yeni muhteşem bu cihazı piyasadaki rakipleri ile arasındaki farkı oldukça açacağa benziyor.