ING Bank müşterilerine yönelik düzenlemiş olduğu konut kredisi kampanyaları ile müşterilerine ev sahibi olmaları gibi bir avantaj sunmaktadır. Bu kampanyaları gerçekleştiren finans kuruluşu ING Bank kredi notuna göre işlem yaparken, faiz oranları ve 120 aya kadar vade süresi ile sizlere bu yeniliği sunmaktadır. Banka tarafından kredi notunuzu hesaplama işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Bu işleminizi gerçekleştirdikten sonra sistemde size uygun listelenecek olan konut kredisi tekliflerinizi gözden geçirebilir en uygun teklifi değerlendirmeye alabilirsiniz. Elektronik ortamlarda ise kredi hesaplama işleminden sonra teklifleri inceleyebilir, başvuru işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Böylece banka yetkilileri sizlerle iletişime geçerek başvurunuzu değerlendirebilir. ING Bank bu sistem ile sizlere kolayca nakit tahsil ederek hayalinizde ki evi almanıza yardımcı olmaktadır.

İNG BANK Ön Kefil Talebinde Bulunmuyor

ING Bank başvuru sırasında sizlere faiz oranı, uzun süreli vade imkanları sunmanın yanı sıra ön kefil talebinde de bulunmuyor. ING Bank konut kredisi için alacağınız evinizi ipotek ederek sizler ödemeniz bitene kadar ipotek halinde bekletilir sizler geri ödemenizi sağladıktan sonra evleriniz sizlere geri devrediliyor. Bu işlemler için ise banka sizlere deprem sigortası gibi birçok işlem ile evlerinizi korumaktadır. Detaylı bilgi için ING Bank’ın en yakın şubesine giderek bilgi alabilirsiniz.

ING BANK Konut Kredisi Hesaplaması Nasıl Yapılır?

ING Bank iki tür ile hesaplama yapıyor. Masraflar dahil ve Masraflar hariç olmak üzere iki gruba ayrılıyor. Masraflar dahil konut kredisini hesaplarken işleme alacağınız konut kredisini ve vade süresini yazarak hesaplama işlemini gerçekleştiriyoruz. Masraflar hariç olarak işlem yapıldığında ise alacağınız konut kredisi tutarını, vade süresini ve size özel belirlenmiş aylık faiz oranı eklenerek işlem yapılıyor. Bu işlemleri gerçekleştirmek için ING Bank’ın resmi sitesine girerek işlem gerçekleştirebilir yahut Kredi Pazarı gibi birçok işlem yapmanızı kolaylaştıran sitelerden bilgi alabilirsiniz. Sizlere en yakın banka şubelerinden veyahut telefon ile müracaat ederek bilgi almanız da mümkündür.