TSC TTP-346M baskı çözümlerine sunduğu memnun edici yüksek performansla birlikte çok ekonomik maliyete sahip olan endüstriyel barkod etiket yazıcısıdır. 300 dpi’lık yüksek baskı çözünürlüğü ile özellikle ufak ebatlardaki etiketlerin baskı kalitesini arttırma amacıyla tercih edilebilmektedir. Bununla beraber 203.2 mm/sn lik ortalamanın üzerinde baskı hızına sahiptir. TSC TTP 346 M barkod etiket yazıcısının baskı ağzı en fazla 104 mm genişlikte yazdırım yapabilmektedir. Yine ortalama bir endüstriyel barkod yazıcının ribon kapasitesinin iki katı uzunluğuna sahip ribonları (600 m) destekleyebilmekte, geniş dış çapa sahip kağıtlarla birlikte çalışabilmektedir. TSC TTP 346M barkod yazıcı seri ve USB portunun yanında birleşik ethernet kartına sahip olup ağ üzerinden yönlendirilme imkanı sağlamaktadır. Standart hafıza özellikleri, yüksek boyuttaki verilerin saklanmasını sağlamaktadır. Opsiyonel olarak SD kart yuvası kullanılarak 4 GB flash hafızaya sahip olabilmektedir.

Teknik Özellikleri

TSC TTP 346 M barkod etiket yazıcı termal transfer (ribonlu yazdırma), direkt termal ribonsuz yazdırma baskı yöntemlerinden ikisiyle de çalışabilmektedir. Çözünürlüğü 300 dpi 11 nokta mm2 dir. Bu özelliğiyle seri baskı esnasında kaliteli baskılar üretmektedir. Baskı hızı en fazla 104 mm ye kadardır. Baskı uzunluğu 1854 mm ye kadar olmaktadır. Diğer bilgisayarlarla uyumlu bir şekilde bağlanabilmek için IEEE 1284 yüksek hızlı paralel, Seri RS 232, USB 2.0 tam hız, Dahili ethernet özellikleri ile kullanılabilir. Birlikte çalıştığı barkod kodları arasında Codabar, Code 39, Code 93, Code 128 subsets A/B/C UPC-A,UPC-E, EAN-8, EAN-13, UPC-A with 2 or 5 digit extensions, Plessey, Postnet, Standard 2-of-5 yer almaktadır. 2D barkod kodları arasında Data Matrix, MaxiCode, QR Code, PDF 417 kodları yer almaktadır. Bellek kapasitesi 8 MB Flash ve 32 MB SDRAM özelliğine sahiptir. Opsiyonel olarak RF-ID kit, Standart kesici, Harici kablosuz yazdırma sunucusu (802.11b/g), Dahili sarıcı eklenebilir. Ağırlığı 15 kg dır. Boyutları 505 mm, 308 mm ve 270 mm dir.

TSC TTP 346 M barkod yazıcı TSC firmasının teknolojik ürünlerinden olmaktadır. Bakım ve garanti hizmeti TSC teknik ekibi tarafından yapılmaktadır.